Konferenční a hotelová centra Akademie věd ČR

Hotely s příběhem

Nezapomenutelná místa na vaší cestě

Číst příběh
Zažijte jedinečnou atmosféru pobytu v místech, kudy kráčela historie. Vyspěte se dorůžova v pohodlných pokojích, procházejte se v přilehlých zahradách, nechejte se hýčkat ve wellness.

Připravíme pro vás lahodná a kreativní menu z nejčerstvějších lokálních surovin inspirovaná kuchyní našich předků. V našich kavárnách a barech najdete i nejnovější módní výstřelky na poli nápojů a drinků.

Naše reprezentativní a vysoce variabilní prostory pro pořádání konferencí, seminářů, školení, porad, večírků, koncertů, oslav významných jubileí či rautů jsou vám k dispozici včetně a profesionálního technického vybavení.

Rádi pro vás připravíme nezapomenutelnou svatbu v šik i starobylých interiérech nebo nádherných zahradách. Postaráme se o nápadité svatební menu, ubytujeme vaše hosty.

Romantický víkend pro dva, relaxační pobyt, dovolená s celou rodinou nebo raději gurmánský zážitek? Z nabídky našich pobytových balíčků si jistě vyberete.

Hotely s příběhem

Naše hotely nabízejí zážitek bydlení ve starých časech, přesto plný komfortu a elegance. Poznejte na vlastní kůži místa spjatá s osobnostmi, jež se významně zapsaly do dějin naší i světové politiky, kultury či filantropie. Vstupte do Kafkova zámku, ubytujte se v letním sídle Vojtěcha Lanny, pobývejte v komnatách hraběnky Antonie z Valdštejna či Christiany Thun-Hohenstein. Kromě historických interiérů, pohodlných hotelových pokojů i velkorysých zahrad či obor se můžete těšit na vynikající jídlo a výjimečnou nabídku odpočinkových aktivit. Naše hotely představují také jedny z nejlepších svatebních destinací u nás, jež pojí kouzlo historických klenotů a kvalita moderních služeb. V neposlední řadě udělají naše hotelová zařízení radost všem, kdo hledají stylové prostory pro konference a nezapomenutelné týmové akce.

Velmi se těšíme, až vás budeme moci přivítat v některém z našich zařízení.