Naše hotely

V našich hotelových zařízeních poskytujeme ubytovací a gastronomické služby včetně konferenčního servisu a doprovodných programů. Každoročně uvítáme okolo 3 000 akademických hostů. Stejně tak je naše nabídka otevřena individuálním či firemním klientům, kteří u nás chtějí strávit nezapomenutelnou dovolenou nebo teambuilding, oslavit svatbu či životní jubileum.

Barokní perla nedaleko Mělníka. Zámek Liblice představuje jednu z nejcelistvějších památek českého vrcholného baroka z dílny italského architekta Giovanni Battista Alliprandiho. Jeho historie se pojí s rody Valdštejnů a Thun-Hohensteinů. Je ideálním místem pro romantický pobyt v historických kulisách, pro pohádkovou svatbu, stejně jako pro stylovou konferenci či podnikovou akci. Restaurace se specializuje na českou kuchyni s maximálním důrazem na využití lokálních surovin, v zámecké cukrárně najdou potěšení všichni milovníci sladkostí. V zámeckém wellness si vyberete z mnoha regeneračních procedur. K zámku přiléhá překrásná barokní zahrada a zámecká obora.

Novorenesanční zámek na Jihlavsku. Designový hotel se znovu otevřel po kompletní generální rekonstrukci a renovaci interiérů v květnu roku 2022. Zámek je spjat se spisovatelem Franzem Kafkou, který v Třešti pobýval a jež jej pravděpodobně inspiroval k napsání kultovního díla. Zámek Třešť nyní nabízí ubytování, wellness, prostor pro konference a svatby, park s naučnou stezkou Geopark a zve do restaurace Franze Kafky, jež nabízí nejen českou kuchyni inspirovanou počátkem 20. století v moderním pojetí. V zámku najdete výzdobu ilustracemi a rukopisnými texty Franze Kafky. Místo jedinečným způsobem spojuje moderní a funkční eleganci s původní historickou architekturou.

Jedna z nejkrásnějších pražských vil s nádhernou zahradou v klidné a zelené Bubenči, nedaleko Pražského hradu. Původní letní sídlo průmyslníka, sběratele umění a mecenáše Vojtěcha Lanny mladšího pochází z roku 1872. Památkově chráněný objekt s vyhlídkovou terasou na věži nabízí nezapomenutelný výhled na Prahu. Novorenesanční vila se společenskými sály a salonky vyzdobená bohatou nástěnnou obrazovou malbou je krásným prostředím pro ubytování, konference, slavnostní akce, svatby či koncerty s atmosférou. Kavárna vily Lanna s terasou obrácenou do zahrady zve k posezení u kávy a dezertu či sezónního menu.

Hotel Mazanka slouží zejména pro dlouhodobé ubytování zahraničních vědců a hostů Akademie věd ČR. Nachází se na strategickém místě, nedaleko od centra Prahy, s výbornou dostupností MHD. V říjnu 2010 byla dokončena rozsáhlá rekonstrukce. Hotel nabízí moderně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením. Na každém patře je k dispozici sdílená kuchyň s jídelním koutem. V přízemí hotelu se nachází konferenční místnost až pro 25 osob.