Speciální nabídky

Zámek Liblice

Potěšte svou drahou polovičku nejromantičtějším balíčkem všech dob. Ceny od 5490,- Kč pro 2 osoby na 1 noc

Nechte se hýčkat v zámeckém stylu. Rádi vám poskytneme tu nejlepší péči. Jídlo, pití, wellness, procházky zahradou s nezapomenutelnou atmosférou. Ceny od 6790,- Kč pro 2 osoby na 2 noci

Balíček oceněný Velkou cenou cestovního ruchu za 2. místo v kategorii nejlepší wellness balíček 2017/2018. Ceny od 9 990,- Kč/osoba na 3 noc

Zámek Třešť

Termín rezervací od 20. 11. 2023.

Ubytování v zámeckém pokoji deluxe na dvě noci s bohatou bufetovou snídaní.

Ubytování v zámeckém pokoji deluxe pro dvě osoby na dvě noci s bohatou snídaní ve formě bufetu.

Ubytování v pokoji deluxe pro dvě osoby na jednu noc s bohatou snídaní ve formě bufetu.

Užijte si noc v jednom z moderně zařízených pokojů a vychutnejte si nezapomenutelnou snídani z lokálních produktů Vysočiny!

Užijte si noc v jednom z moderně zařízených pokojů a vychutnejte si nezapomenutelnou snídani z lokálních produktů Vysočiny!

Vila Lanna

Romantická večeře na soukromé terase neorenesanční vily, dokonalý zážitek pro výjimečné příležitosti

Vítejte v magickém světě optických iluzí! Tento pobytový balíček přináší spoustu zábavy a radosti z pobytu v Praze nejen našim nejmenším hostům.

Co takhle vyrazit na výlet do Prahy? K poznávání města a jeho jedinečné atmosféry budete mít ideální výchozí pozici: na půvabném místě v blízkosti centra, zároveň ale mimo nejrušnější turistické trasy. Šestý pražský obvod vás překvapí kombinacemi starobylé a moderní architektury i pěknou přírodou.

Buďte srdečně vítáni ve Vile Lanna. Ať už je Váš pobyt v Praze obchodního charakteru nebo odpočinkového rázu, rádi Vás v našem zařízení uvítáme a zaručíme Vám v každém směru příjemný pobyt. Přijeďte si užít teplé dny v kvetoucím hlavním městě! Vychutnejte si den plný památek, kultury a výhledů s celodenní jízdenkou na hromadnou dopravu.

Ubytování v srdci Prahy je jako romantická pohádka. Vila Lanna sídlí v krásné historické budově z 19. století. Díky tomu budete mít všude kolem sebe tolik krás, že nebudete vědět, kam dřív skočit. Zároveň se můžete dozvědět spoustu zajímavého o samotném budovateli Vily Lanna, Vojtěchu Lannovi.