Svatby

Romantické prostředí našich zámeckých hotelů je ideální k pořádání svatebních obřadů i svatebních hostin. Pro vaši svatbu nabízíme vznešené prostředí, kde můžete vnímat historii na každém kroku. Kromě nádherné architektury s jedinečnou atmosférou bohatě zdobených reprezentativních sálů a zámeckých komnat, rozlehlých parků i zahrad můžeme nabídnout pohodlné ubytování, nápaditou kuchyni, pozorný servis a bohaté zkušenosti s organizací svateb. Pomůžeme vám váš svatební den naplánovat do posledního detailu, abychom zajistili jeho hladký průběh.

Svatba v historických interiérech

Elegantní interiéry, reprezentativní sály i okouzlující menší salonky činí z našich hotelů vysněnou destinaci pro vaši pohádkovou svatbu.

 

Vznešený velkorysý prostor s bohatou výzdobou, historickými malbami a autentickým nábytkem v barokním zámku u Mělníka.

Vkusná elegance, neokázalý luxus, jednoduchý čistý stylový prostor novorenesančního zámku v Třešti na Vysočině, nedaleko Jihlavy.

Reprezentativní sál s bohatou freskovou výzdobou v okouzlujícím prostředí novorenesanční vily Lanna v samém srdci Prahy, nedaleko od Pražského hradu.

Komorní salonek se štukovou výzdobou a terasou obrácenou do zahrady umístěný v prvním patře vily Lanna.

Svatba v přírodě

Jedinečné okolí, velké zahrady a anglické parky nabízejí možnost uskutečnit svatební obřad či slavnost pod širým nebem. A vždy je tu možnost v případě nepřízně počasí přesunout se do bezpečí pod střechu.

 

Rozlehlý francouzský park s jezírkem a svatebním altánem.

Kouzelný anglický park s jezírkem.

Krásná a klidná zahrada se stoletými lípami, záhony levandulí a růží a zahradním altánem.

Naplánujte si svatbu

Pošlete nám jednoduše nezávaznou poptávku s výběrem svatebních prostor a my se vám ozveme s nabídkou.

 

Zde prosím vyplňte poptávkový formulář.